Promocja

Zajmujemy się różnymi rodzajami promocji, nie tylko medialnej, ale również personalnej. Wychodzimy bowiem z założenia, że promocja nie jedno ma imię. Wśród wielu usług proponujemy np.:

Hostessy, modelki, osoby do promocji – organizujesz ważne spotkanie, festyn, imprezę zakładową? Potrzebujesz osób, które rozniosą Twoje produkty lub  materiały reklamowe? A może masz strój firmowy i potrzebujesz człowieka, który się weń ubierze? Nie ma problemu, my zadbamy by te zadania wykonały odpowiednie osoby. Pracowite, skrupulatne i sympatyczne!

Materiały promocyjne – kalendarze, kalendarzyki, wizytówki, długopisy, breloczki, baloniki i wiele  innych gadżetów przydatnych do promocji Twojej instytucji, z podpowiedzią jakie hasła reklamowe na nich umieścić, jakich logotypów użyć, a czego unikać w Twojej promocji. Oczywiście, że mieści się to w naszych kompetencjach!

Organizacja imprez integracyjnych – pomysł na imprezę zakładową, wspólne ognisko, a może jakąś inną rozrywkę? Jeżeli szukasz inspiracji, skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, by wybór był naprawdę szeroki.

Sesje foto –  współpracujemy z najlepszymi na Podbeskidziu fotoreporterami i fotografikami. Potrzebujesz sesję foto do swojego portfolio, a może chcesz wykonać dokumentację realizowanego projektu, albo masz inne oczekiwania względem profesjonalnej fotografii? Zaproponujemy Ci takie rozwiązania fotograficzne, które zaspokoją każde, nawet najbardziej wyrafinowane gusta!

Produkcje filmowe – prosty film dokumentujący organizowane przez Ciebie wydarzenie, a może bardziej rozbudowana fabuła: film promocyjny, z profesjonalnym scenariuszem, odpowiednio dobraną muzyką, podkładem lektorskim, kilkoma wersjami językowymi? Takie zadania również leżą w naszych kompetencjach i chętnie się nimi zajmiemy! Jeśli nasz Klient będzie potrzebował wyemitować swój program na antenie telewizyjnej, tez znajdziemy na to sposób.

Zakup powierzchni reklamowych – ceny reklam w prasie, radiu, czy telewizji wydają się być cenami z kosmosu? Nie masz czasu na to by przygotować kompleksową kampanię promocyjno-reklamową? Nie trać czasu, energii i nerwów – my zrobimy to za Ciebie. Oprócz wynegocjowania dobrej ceny, zadbamy o dobrą ekspozycję Twojej reklamy.